Obývací sestavy a systémy

Obývací stěny-systémy

se dále dělí na:
Filtrace
Popis kategorie

Sektorový nábytek je v naší nabídce nejvíce zastoupený a věnujeme mu nejvíce prostoru. Je to proto, že klasické obývací stěny jsou již na ústupu zájmu klientů. Klienti si nechtějí „zahlcovat“ domácnost velkou obývací stěnou přes celý obývák, a proto raději volí jednotlivé kusy nábytku, tzv. solitéry, které obývací pokoj hezky provzdušní. Sektorový nábytek se ovšem nezabývá pouze obývacím pokojem. Pokud si vyberete ze sektoru, který se vám líbí, můžete si jím plně vybavit nejen obývací pokoj, ale i ložnici, jídelnu, pracovnu či dětský pokoj. Váš dům nebo byt tak bude mít jednotný vzhled. V současné době nabízíme několik desítek sektorového nábytku jak moderního, tak klasického designu. Pevně věříme, že si z naší nabídky vybere každý, a že si vytvoříte váš byt či dům dle vašich představ.

Jsme ESHOP, prodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Sektorový nábytek pro prodej Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Karlovy Vary, Teplice, Jihlava a jiné.

Seřadit podle názvu sestupne Seřadit podle názvu vzestupne  Název    Seřadit od nejdražšího Seřadit od nejlevnějšího  Cena    Seřadit nejhledanější  Nejhledanější    Seřadit nejprodávanější  Nejprodávanější   
Zobrazeno 14 (z 4)
Obývací stěna CORONA, bílý vosk - Vlastní sestava -84%
20 110 Kč
19 870 Kč
Termín dodání 05.06.2017
Volby »

Obývací stěna CORONA, bílý vosk - Vlastní sestava Materiál: masiv borovice, povrchová úprava - voskované Barva: bílá; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu , ostatní části voskované v bílém odstínu; Hmotnost v kg: 39Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Ložnice REDANG, kauč.masiv/ratan hnědá - Vlastní sestava -15%
33 970 Kč
28 874 Kč
Termín dodání 1-3 týdny
Volby »

Ložnice REDANG - vlastní sestava. Materiál: kaučuk/ratan. Z ratanu jsou pouze ozdoby, zbytek je z masivu. Barva: Hnědá Jednotlivé díly lze objednat i samostatně - viz níže.

Obývací stěna CORONA, masiv borovice, vosk - Vlastní sestava -79%
81 490 Kč
80 570 Kč
Termín dodání 1-3 týdny
Volby »

Obývací stěna CORONA, masiv borovice, vosk - Vlastní sestava Jednotlivé díly lze objednat i samostatně - viz níže. Barva: masiv borovice Povrchová úprava - voskované v medovém odstínu BALENO - KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 48 x 32 x 94 cm) Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

Ložnice CORONA, masiv borovice,vosk - Vlastní sestava -87%
137 630 Kč
136 710 Kč
Termín dodání 05.06.2017
Volby »

Ložnice CORONA - vlastní sestava. Jednotlivé díly lze objednat i samostatně - viz níže. Materiál: masiv borovice Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

1335 modelů