Stáhněte siLeták březen 2019 Stáhněte siKatalog
2019

Rohové jídelní sety

Pro někoho vzpomínka na babičky, pro jiného moderní záležitost – rohové jídelní sety do kuchyně či jídelny získaly v dnešní době naprosto nový rozměr, jsou moderní a mezi zákazníky velmi oblíbené. Ideální do menších bytů, protože šetří místo. Set obsahuje stůl, rohovou lavici a jídelní židličky, případně taburety. Jídelní rohový set si tedy můžete vybrat dle počtu osob či rozměru a nebojte se - padnou do každého růžku. Sladkou tečkou na závěr je možnost úložných prostorů, kde můžete schovat jídelní polstrování nebo dětem pastelky. Vybíráte vhodný jídelní set, při kterém budete trávit čas se svou rodinou, přáteli či partnerem? Sestava jídelního stolu a jídelních židlí u nás nesmí chybět - klasické
jídelní sety se skládají ze stolu a dvou až čtyř židlí, rohové sety zase z lavice, stolu a židlí. Pokud neřešíte prostor, můžete využít klasické sety s možností rozkládaní stolu a až 8 míst k sezení. Máte ale také jídelní sety pro všechny, kteří počítají každý centimetr prostoru - malé jídelní sety do garsonek a menších bytů či na koleje. Nabízíme sety zejména z lamina, masivu či kovu. Vychutnejte si s našimi jídelními sety čas s rodinou při dobrém jídle.
Kuchyňská sestava rohová, látka Monaco, barva:

Kuchyňská sestava rohová Set zahrnuje rohovou lavici, stůl a dva taburety Barva: vyberte si níže Čalounění: látka Monaco Materiál: LTD 16 mm Rozměry (šxvxhl): lavice - 155 x 88 x 120 cm stůl - 100 x 72 x 60 cm taburet - 30 x 45 x 30 cm Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

7 170 Kč 5-8
týdnů
dodání
Volby »
Jídelní rohový set se židlemi A, barva: ...

Rohový jídelní set se židlemi A Barva: potahová látka - monaco, lamino - vyberte si níže Materiál: lamino 16 mm Celkový rozměr (šxvxhl): 190 x 96 x 140 cm Součástí sestavy je (rozměry šxvxhl): * rohová lavice (155 x 88 x 120 cm) * stůl (100 x 72 x 60 cm) * židle (40 x 96 x 43 cm) - 2 ks v sestavě Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

8 920 Kč 5-8
týdnů
dodání
Volby »
Jídelní rohový set se židlemi A, dub sonoma

Rohový jídelní set se židlemi A B arva: potahová látka - monaco, lamino - dub sonoma Materiál: lamino 16 mm Celkový rozměr (šxvxhl): 190 x 96 x 140 cm Součástí sestavy je (rozměry šxvxhl): * rohová lavice (155 x 88 x 120 cm) * stůl (100 x 72 x 60 cm) * židle (40 x 96 x 43 cm) - 2 ks v sestavě Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

týdnů
dodání
Detail
Jídelní rohový set se židlemi B, barva: ...

Rohový jídelní set se židlemi B Barva: potahová látka - béžová ekokůže, lamino - vyberte si níže Materiál: lamino 16 mm Celkový rozměr (šxvxhl): 190 x 96 x 140 cm Součástí sestavy je (rozměry šxvxhl): * rohová lavice (155 x 88 x 120 cm) * stůl (100 x 72 x 60 cm) * židle (40 x 96 x 43 cm) - 2 ks v sestavě Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

týdnů
dodání
Volby »
Jídelní rohový set se židlemi B, barva: olše

Rohový jídelní set se židlemi B Barva: potahová látka - béžová ekokůže, lamino - olše Materiál: lamino 16 mm Celkový rozměr (šxvxhl): 190 x 96 x 140 cm Součástí sestavy je (rozměry šxvxhl): * rohová lavice (155 x 88 x 120 cm) * stůl (100 x 72 x 60 cm) * židle (40 x 96 x 43 cm) - 2 ks v sestavě Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

týdnů
dodání
Detail
CORNER jídelní komplet rohový, dub sonoma/hnědá látka

Rohová lavice + stůl + 2x taburet Rozměry ŠxVxH: lavice - 170 x 120 x 85 cm, stůl - 105 x 61 x 77 cm, taburet - 35 x 30 x 44 cm Barva: dub sonoma + světle hnědá látka Materiál: DTD laminovaná Lavice je s úložným prostorem. Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

9 390 Kč 2-4
týdny
dodání
Detail
CORNER jídelní komplet rohový, olše/hnědá látka

Rohová lavice + stůl + 2x taburet Rozměry ŠxVxH: lavice - 170 x 120 x 85 cm, stůl - 105 x 61 x 77 cm, taburet - 35 x 30 x 44 cm Barva: olše + světle hnědá látka Materiál: DTD laminovaná Lavice je s úložným prostorem. Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

týdny
dodání
Detail
CORNER jídelní komplet rohový, wenge/zelená látka

Rohová lavice + stůl + 2x taburet Rozměry ŠxVxH: lavice - 170 x 120 x 85 cm, stůl - 105 x 61 x 77 cm, taburet - 35 x 30 x 44 cm Barva: wenge + světle zelená látka Materiál: DTD laminovaná Lavice je s úložným prostorem. Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

týdny
dodání
Detail
Jídelní rohová sestava TIROL, masiv borovice

Jídelní rohová sestava TIROL Materiál: masiv borovice lak Rozměry (šxhxv): - stůl: 110 x 70 x 76 cm - židle: 46 x 46 x 83 cm, výška sedu 45 cm - rohová lavice: 132/172 x 50 x 86 cm, výška sedu 55 cm Univerzální roh - lze složit na pravou i levou stranu. Dodáváme v demontu. Záruka 24 měsíců.