• Nábytek
Prodejna

Milí zákazníci,

jelikož se neustále navyšovaly dotazy na možnost vyzkoušení produktů, rozhodli jsme se pro vás zřídit malou expoziční prodejnu. Tato prodejna se nachází u našeho centrálního skladu ve Sviadnově u Frýdku-Místku. Pro jednodušší orientaci v komplexu, přinášíme malý návod. Po příjezdu na místo vejdete do budovy (vchod je hned na okraji budovy směrem k příjezdové cestě) a vydáte se po schodech nahoru. Poté je zapotřebí zazvonit a pracovníci na obchodním oddělení vás pustí do prostoru kanceláří a prodejny. Následně vás navedou orientační tabule, hlásající, že prodejna se nachází nalevo pár kroků od vstupu.

Otevírací doba prodejny je ve všední dny (PO - PÁ) od 9:00 do 18:00 hod.

Adresa prodejny: Ostravská 843, 739 25 Sviadnov (GPS: 49.6849317N, 18.3325586E).

V expoziční prodejně máme vystaveno zboží z letáku a další nejprodávanější produkty. Zboží, které nabízíme ve více barevných provedeních, naleznete na prodejně v nejžádanější barvě. K ostatním barvám máme pro vás připraveny vzorky materiálů. Zboží si můžete prohlédnout, vyzkoušet a detailně prozkoumat jeho provedení. S výběrem a odbornými radami vám bude nápomocný náš personál.

Zboží, které si na prodejně vyhlídnete, si můžete buď ihned zakoupit a vyzvednout na skladě, nebo nechat dovézt až domů jiný den našimi externími dopravci. Také si vše můžete nechat v klidu projít hlavou a následně zboží objednat přes internetový obchod či telefonicky u některého z našich pracovníků. Ve všech případech je tady možnost vzít si zboží na splátky, týká se objednávek s hodnotou vyšší než 2.000 Kč.

Opět bychom rádi upozornili, že jako registrovaný klient můžete čerpat výhody našeho atraktivního věrnostního programu, kde sbíráte 5 % ze současné hodnoty objednávky v podobě slevy na další nákupy. Je pouze na vás, jestli těchto výhod využijete. Nicméně při osobním nákupu je zapotřebí vše nahlásit příslušné osobě, která vás bude obsluhovat.