Filtrace
Popis kategorie
Rady a tipy pro Vaše bydlení
Parametry 1480 Kč 15940 Kč

Jídelní sety, jak už název napovídá, jsou sestavou jídelního stolu a jídelních židlí do vaší kuchyně či jídelny. Základní dělení jídelních setů je podle toho, kde chcete set umístit, na klasické a rohové.
Klasický jídelní set je vhodný pro umístění do volného prostoru, neboť většinou obsahuje stůl a 4 židle. Pro větší domácnosti nabízíme i sety s rozkládacím stolem a 6 židlemi.
Především do panelákových bytů se hodí rohové jídelní sety, které výrazným způsobem šetří místo ve vaší kuchyni a to díky tomu, že se jídelní set umisťuje přímo do rohu místnosti.
Rohový jídelní set obsahuje rohovou lavici, stůl a 2 židle. U levných rohových setů se místo židlí dodávají taburety. Výhodou jídelních setů je především jejich nižší cena, jídelní set vás vyjde výhodněji, než kdybyste si vybírali zvlášť jídelní stůl a židle. Jídelní sety nabízíme již od ceny 3 200 Kč a v nabídce jich je několik desítek. Pokud si ani tak z nabídky nevyberete, doporučujeme, abyste se podívali do sekce „jídelní stoly“ a „židle“, kde už máte podstatně širší výběr zboží (z několika set druhů stolů a židlí si určitě vybere každý z vás).

NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena
Zobrazeno 121 (z 43)
Zobrazit vše
Jídelní set LANNCE, buk/kov

1 480 Kč
ZBOŽÍ SKLADEM!
Do košíku

Jídelní set LANNCE, stůl + 2 židle Barva: buk Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 82 x 50 x 75 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set LANNCE, wenge/kov

1 480 Kč
Do košíku

Jídelní set LANNCE, stůl + 2 židle Barva: wenge Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 82 x 50 x 75 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set 1+4 GUSTAV TR, třešeň/šedý lak-8%
2 990 Kč
2 751 Kč
Dodací lhůta 2-4 týdny
Do košíku

Jídelní set GUSTAV 1+4 Popis: třešeň/šedý lak Rozměry: 111x71x76 cm Záruka 24 měsíců.

ESPRYT, set 1+4, ořech/kov-6%
2 970 Kč
2 780 Kč
Do košíku

Jídelní set ESPRYT, stůl + 4 židle Materiál: MDF - barva ořech/kov - barva černá Rozměry (vxšxh): stůl - 75 x 110 x 71 cm, židle 83/45 x 36 x 44 cm Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set ELLBERT, buk/kov-6%
2 970 Kč
2 790 Kč
Do košíku

Jídelní set ELLBERT, stůl + 4 židle Barva: buk Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 117 x 77 x 75 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set NATTAN, ořech/kov-10%
3 280 Kč
2 950 Kč
Do košíku

Jídelní set NATTAN, stůl + 4 židle Barva: ořech Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 110 x 70 x 76 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set FRIDA

2 970 Kč
Dodací lhůta
2-4 týdny.
Do košíku

Jídelní set Frida Rozměry: 117 x 40 x 88 cm (š x h x v) Konstrukce je kombinací kovu a MDF. Povrchová úprava pracovní desky je bílý lesklý lak. Součástí setu jsou dvě skládací židličky. Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

STARTER I set 2+1, třešeň D04

3 150 Kč
Termín dodání 3-5 týdnů.
Do košíku

Jídelní sset stůl + 2 židle, rozměry stolu (dxšxv) 75x75x74 cm, rozměry židle v. 84/š.43/hl.41/v.sedáku 45 cm. Barva třešeň D041. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set LONGIN, dub světlý/kov

3 180 Kč
2-4 týdny.
Do košíku

Jídelní set LONGIN, stůl + 4 židle Barva: dub světlý Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 110 x 70 x 76 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set LONGIN, ořech/kov

3 180 Kč
2-4 týdny.
Do košíku

Jídelní set LONGIN, stůl + 4 židle Barva: ořech Materiál: laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 110 x 70 x 76 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set MALCOLM, buk/kov

3 370 Kč
2-4 týdny.
Do košíku

Jídelní set MALCOLM, stůl + 4 židle Barva: buk Materiál: stůl - laminovaná deska/lakovaná ocel, židle - laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 110 x 70 x 75 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set MALCOLM, wenge/kov

3 370 Kč
Do košíku

Jídelní set MALCOLM, stůl + 4 židle Barva: wenge Materiál: stůl - laminovaná deska/lakovaná ocel, židle - laminovaná MDF/lakovaná ocel Rozměry (dxšxv): 110 x 70 x 75 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set J8849-I, masiv borovice

3 520 Kč
Do košíku

Stůl + 4 židle J8849-I, rozměry stolu (š./h./v.): 119/76/73 cm, materiál borovicový masiv, lakované provedení. Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

PLAI, set 1+4, ořech/kov

3 910 Kč
Do košíku

Jídelní set PLAI, stůl + 4 židle Materiál: MDF - barva ořech/kov Rozměry (dxšxv): stůl 110 x 70 x 76 cm, židle 45 x 40 x 91 (45) cm Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set NEW STARTTER, espresso

3 920 Kč
Do košíku

Jídelní set NEW STARTTER, stůl + 4 židle Barva: espresso Materiál: lakovaná MDF (deska stolu)/masiv Rozměry (dxšxv): 115 x 75 x 74 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

STARTER II set 4+1, přírodní D16

4 670 Kč
Do košíku

Jídelní sset stůl + 4 židle, rozměry stolu (dxšxv) 106x75x75 cm, rozměry židle v. 84/š.43/hl.41/v.sedáku 45 cm. Barva přírodní D16. Záruka 24 měsíců.

STARTER II, set 4+1, hnědý

4 670 Kč
Do košíku

Jídelní set STARTER II, stůl + 4 židle Materiál: dřevo, barva hnědá, potahy béžové Rozměry (dxšxv): stůl 115 x 71 x 74 cm, židle 44 x 41 x 84 (45) cm Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

STARTER II, set 4+1, třešeň

4 670 Kč
Do košíku

Jídelní set STARTER II, stůl + 4 židle Materiál: dřevo, barva třešeň, potahy béžové Rozměry (dxšxv): stůl 115 x 71 x 74 cm, židle 44 x 41 x 84 (45) cm Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní set ST-3048-SET OAK-A dub-8%
5 550 Kč
5 106 Kč
Do košíku

Popis: jídelní stůl + 4 židle, barva dub, rozměr stolu (d x š x v): 120 x 75 x 75 cm; rozměr židle (v x š x h): 85 x 43 x 43 cm. Barva: Oak

Jídelní set T-3048-SET NAT, přírodní-8%
5 550 Kč
5 106 Kč
Do košíku

Popis: jídelní stůl přír.120x70 + 4židle C-2002; rozměr židle (v x š x h): 85 x 43 x 43 cm. Barva: přírodní Další kombinace: Popis: jídelní stůl přír.120x70 + 4židle C-2002 Kat. č.: T-3048-SET NAT