Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže

Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže

 
2 720 Kč
včetně DPH
ks
Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže
Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůžeKancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůžeKancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže

Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže

Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže
Mechanika: synchronní s houpáním, nastavením tuhosti a výšky sedu
Materiál opěradla: ekokůže, výplň PUR pěna
Materiál sedáku: ekokůže, výplň PUR pěna
Ostatní materiály: kov, plast
Nosnost: 110 kg
Výška sedu: 46-56 cm
Celkový rozměr: 116 - 126 x 64 x 65 cm (v. š. h.)
Rozměr sedáku: 8-10 x 54 x 51 cm (v. š. h.)
Průměr kříže: 61 cm

Kancelářská židle ADK Vizitor patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o speciální model židle, který byl navržen tak, aby dokonale odpovídal požadavkům, které naši zákazníci kladou na kancelářskou židli do konferenčních místností, čekáren a dalších frekventovaných prostor. Kancelářská židle Vizitor nabídne houpací stavitelnou mechaniku, ergonomicky tvarované polstrování i reprezentativní vzhled, a to vše v balení za skvělou cenu.
Základnu židle tvoří robustní chromovaný kovový kříž s pěti kolečky vhodnými na měkké podlahoviny. Spolu s výkonným plynovým pístem garantuje základna židle jak perfektně stabilní oporu, tak nosnost 110 kg při nízké hmotnosti židle 15 kg.
V dané cenové kategorii u židle Vizitor příjemně překvapí nastavitelný synchronní houpací mechanismus. Ten umožňuje nejen plynulé nastavení výšky sezení v rozsahu 46 – 56 cm, ale také houpání celé židle s regulovatelnou tuhostí.
Velkou výhodou židle Vizitor je perfektně anatomicky tvarované polstrování sedáku i opěráku. 70 cm vysoké opěradlo se postará o kvalitní podepření zad až do výšky krční páteře, přičemž samozřejmě nechybí kvalitní vedení v bederní ani krční oblasti. Pevné opěrky rukou nabídnou příjemný tvar, který je nejen pohodlný, ale lze díky němu židli Visitor přisunout až ke stolu. Doteková část područek je měkce čalouněná.
Sedák patří mezi rozměrnější, takže nabídne dostatek prostoru. Díky negativnímu záklonu a měkké přední části se při dlouhém sezení pozitivně podílí na prokrvení nohou. Celá židle Vizitor je čalouněna elegantní černou prošívanou ekokůží. Tento odolný a snadno udržovatelný materiál má na dotek i na pohled strukturu velmi podobnou klasické kůži, takže příjemně doplňuje chromované prvky židle.
Dodává se v demontu.
Záruka 24 měsíců.
Počet balíků: 1 ks

Parametry

Typ

Typ kancelářské židle Kancelářské křeslo 
Židle k počítači 

Materiál

Materiál kancelářské židle Židle s sedákem z ekokůže 
Materiál kříže Materiál kříže z kovu 

Barva

Barva kancelářské židle Židle v černé barvě 

Rozměry

Minimální výška sedu 46 cm
Maximální výška sedu 56 cm
Šířka 64 cm

Vlastnosti

Nosnost 110 kg
Mechanismus Mechanika židle houpací 
Mechanika židle synchronní 
kolečka Ano
otočné Ano
rostoucí Ne
Područky Židle s područkami 
opěrka hlavy Ne
opěrka zad Ano

Věrnostní systém

Zařazení produktu

Při koupi Kancelářské křeslo ADK VIZITOR, černá ekokůže získáváte slevu 136 Kč s DPH, kterou můžete použít na příští nákup. Jednotlivé slevy za zboží se při nákupu nábytku sčítají. Viz věrnostní program.
Zpět | Zpět na hlávní stránku
Poslat odkaz na produkt Poslat dotaz