Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina

Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina

 
2 770 Kč
včetně DPH
ks
Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina
Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovinaKancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovinaKancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina

Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina

Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina
Mechanika: asynchronní s houpáním, nastavením tuhosti a výšky sedu
Materiál opěradla: síťovina
Materiál sedáku: čalouněná prošívaná pletenina, výplň PUR pěna
Ostatní materiály: kov, plast
Nosnost: 110 kg
Výška sedu: 47-57 cm
Celkový rozměr: 122 - 132 x 57 x 57 cm (v. š. h.)
Rozměr sedáku: 10-11 x 49 x 49 cm (v. š. h.)
Průměr kříže: 61 cm
Kancelářská židle ADK Elepo je dobře vybaveným modelem za více než příjemnou cenu. Nabízí široké možnosti nastavení, vzdušný síťovaný opěrák a samostatnou opěrku hlavy.
Židle Elepo se opírá do pěti nylonových koleček, zajišťujících tichý a plynulý pohyb po většině podlahových krytin. Robustní pětiramenný kovový kříž s chromovaným povrchem krom výborné stability zabezpečuje i nosnost 110 kg. Nastavení výšky sezení je díky plynovému pístu možné měnit plynule v rozsahu 9 cm.
Polohovací mechanismus kancelářské židle Elepo je asynchronní, umožňuje tudíž nastavit sklon a polohu opěráku nezávisle na sedáku. U opěradla je možné nastavit jeho sklon, který lze aretovat, nebo jej uvolnit do polohy houpání s nastavitelnou tuhostí. Opěrák je také možné posunou blíže či dále od sedáku. Regulovat lze i vzdálenost mezi opěrkami rukou s anatomicky tvarovanou dotykovou plochou. Polohování navíc nabízí také hlavová opěrka.
Profil sedáku je klasický, takřka rovný, proto vyhoví naprosté většině uživatelů. Celá plocha sedáku je příjemně polstrovaná. Opěradlo kancelářské židle Elpo tvoří oblíbená síťovina, která zajistí příjemné odvětrávání zad. Protože je síťovina zcela poddajná, je v kritickém místě bederní oblasti vyztužena bederní opěrkou. Kvalitní vedení páteře nechybí ani po stranách opěradla. Hlavu si pak můžete opřít o polstrovanou, látkou čalouněnou hlavovou opěrku.
Kancelářská židle Elepo je vyvedena v elegantní kombinaci stříbrných a chromovaných kovových částí, doplněných černým textilním čalouněním a černou síťovinou.
Dodává se v demontu.
Záruka 24 měsíců.
Počet balíků: 1 ks

Parametry

Typ

Typ kancelářské židle Kancelářské křeslo 
Židle k počítači 

Materiál

Materiál Židle s sedákem z síťoviny 
Materiál kříže Materiál kříže z kovu 

Barva

Barva Židle v černé barvě 

Rozměry

Minimální výška sedu 47 cm
Maximální výška sedu 57 cm
Šířka 57 cm

Vlastnosti

Nosnost 110 kg
Mechanismus Mechanika židle asynchronní 
Mechanika židle houpací 
kolečka Ano
otočné Ano
rostoucí Ano
Područky Židle s područkami 
opěrka hlavy Ano
opěrka zad Ano

Věrnostní systém

Zařazení produktu

Při koupi Kancelářské křeslo ADK ELEPO, černá síťovina získáváte slevu 138 Kč s DPH, kterou můžete použít na příští nákup. Jednotlivé slevy za zboží se při nákupu nábytku sčítají. Viz věrnostní program.
Zpět | Zpět na hlávní stránku
Poslat odkaz na produkt Poslat dotaz