Houpací křesla - klasika, která nestárne!

  • Nábytek

Houpací křesla - klasika, která nestárne! | nejlevnejsinabytek.cz

Taky ještě v paměti chováte vzpomínku na babičku a dědečka klimbající v dřevěném houpacím křesle? A možná si vybavíte příjemné chvíle, které jste v něm trávili vy sami jako děti.
Houpací křesla jsou zkrátka nestárnoucí klasikou! Odkládat jejich koupi na důchodový věk by ale byla nesmírná škoda! V krátkém článku si totiž vysvětlíme, že houpací křesla si pořizujeme i z jiných než nostalgických důvodů - především pro klid a pohodu duše a těla.

Houpáním ke zdraví i k veselé mysli!

houpacím křesle si příjemně odpočinou nejen klouby a záda. Rytmické pohupování při sledování filmu nebo četbě knihy má rovněž blahodárný vliv na naši psychiku!
Houpání je přirozená aktivita, na kterou jsme si navykli ještě předtím, než jsme vůbec spatřili světlo světa - totiž v lůně matčině. I proto v houpacím křesle tak rádi rozjímáme a věnujeme se intelektuálním činnostem. A kdo se při tom prohoupe až ke krátkému spánku, také neprohloupí!
Houpací křeslo navíc není těžké. Během teplých letních večerů jej můžete přemístit na terasu či na balkón a oddávat se zaslouženému odpočinku venku.

Houpací křeslo vybírejte podle váhy - vaší i křesla samotného

Na výběru houpacího křesla není nic složitého. V našem e-shopu máte na výběr z mnoha barevných dezénů polstrování, stejně jako z různých dřevěných odstínů. Houpací křeslo tak můžete bez potíží sladit s interiérem obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti.
Standardní maximální nosnost našich houpacích křesel činí 100 kilogramů. Potřebujete-li křeslo s vyšší nosností, obraťte se na naše zákaznické oddělení, kde vám rádi poradíme s výběrem správného křesla.
Pokud kupujete houpací křeslo pro babičku či pro dědečka, vybírejte z váhově lehčích kusů. Ušetříte tím mnoho jejich sil při přemísťování křesla. Vhodná jsou křesla s váhou do 10 kilogramů.

Houpací křesla pro náročné

Všechna houpací křesla z našeho e-shopu jsou vybavena kvalitním polstrováním, které vám bude pravidelně a dlouhodobě poskytovat potřebnou dávku pohodlí a odpočinku.
Kdo si přeci jen rád připlatí za nadstandardní komfort, nechť vyzkouší luxusní houpací křeslo GLIDER s dřevěným stolečkem pro nohy.

Dřevěná houpací křesla prostě nestárnou. A pokud se nehodí do interiéru vašeho moderního obývacího pokoje, určitě najdou své místečko v ložnici, v pokoji pro hosty nebo na chalupě!
A nezapomeňte, že v e-shopu nejlevnejsinabytek.cz zakoupíte také kvalitní kancelářská křesla, polstrovaná křesla, dětská křesla, sedací vakya další nábytek za dobré ceny!

Hodnocení nejlevnejsinabytek.cz: 5  5 hvězdiček: doporučeno
Levný nábytek
Zpět |    Všechny novinky
1330 modelů